ما از زیرساخت‌های مدرن و بروزترین تکنولوژی استفاده می‌کنیم.

با بیش از ۴۰٫۰۰۰ قطعه یدکی آماده برای ارسال ما، شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود حجم زیادی از انواع قطعات یدکی ماشین‌آلات مورد استفاده در صنایع مختلف، در سراسر جهان را اینجا انبار کرده‌ایم. در تماس با enquiry@ssrdind.com مشتریان ما می‌توانند مستقیماً با متخصصین قطعات یدکی ما ارتباط برقرار کنند که تضمین می‌کنند که شما بتوانید به قطعه یدکی مورد نظر خود دست پیدا کرده که ظرف یک هفته در هر موقعیت جغرافیایی قابل تحویل است.

طیف وسیعی از محصولات

کیفیت تضمین شده

حضور در صحنه جهانی

تحویل‌دهی به موقع

ما که هستیم؟

به ما اجازه دهید تا با خوشوقتی همه شما در جریان بگذاریم که ما، شرکت سشن، بطور استراتزیک در هندوستان قرار داریم و مدعی هستیم که بزرگترین انباردارهمه انواع قطعات یدکی و روغن‌آلات برای ابزارهای سنگین مهندسی مورد استفاده در انواع صنایع در سراسر جهان می‌باشیم و همیشه آماده ارسال فوری هر قطعه‌ مورد نیاز مشتریانمان به هر گوشه جهان هستیم. در شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود، ما عمیقا به تخصص‌گرایی معتقدیم و به طبع آن ما به همواره به مشتریانمان نوصیه می‌کنیم تا از طریق enquiry@ssrdind.com برای هر راهنمائی تکنیکی در رابطه با تهیه انواع قطعات یدکی و روغن‌آلات مورد نیازشان مستقیماً با ما تماس بگیرند. تیم مختص فنی ما با انبوه دانش تکنیکی در مورد قطعات، همواره در دسترس است تا شما را به شیوه درستی راهنمائی‌ کند.

این امرتضمین می‌کنند که شما قطعه یدکی یا روغن‌آلات درستی را برای ماشین‌آلات خود با یک قیمت بهینه و بسیار رقابتی دریافت ‌کنید و آنها را در هر موقعیت جغرافیایی و در یک زمان‌بندی بسیار کوتاه تحویل می‌گیرید، و این امر شما را قادر می‌سازد تا یک برنامه کاری مشخص داشته باشید و همزمان به شما دربکارگیری درست منابع یاری می‌رساند. بیشتر بخوانید

ارائه بصری از کار ما

شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود نقش مهمی در دستیابی به قطعات مورد نیاز شما با یک قیمت بهینه بازی می‌کند. در حال حاضر صنایع هرچه بیشتر به سمت تمرکز سرمایه، جهت‌گیری برای تولید انبوه و تکنولوژی‌های پیچیده‌تر پیش می‌روند.

6
کشورها
345
کاربران
501
محصولات
7
جوایز

رضایت‌نامه‌ها

  • ما از ماشین‌آلات تهیه شده توسط اس اس آر دی بسسیار تحت تاثیر قرار گرفتیم.

    شیخ عبدل حنان، مشتری

  • سشن در مورد پمپ هوای صنعتی پشتیبانی بسیار خوبی برای ما تامین می‌کند.

    مارک ول‌بک – ای سی سافتویر

شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود، یک شرکت سایزمتوسط پیشگام بین‌المللی است که به مشتریانش به لحاظ قیمت، تحویل‌دهی و همینطور برای نیازمندی‌های انفرادی راه‌حل‌های یکپارچه‌ای ارائه می‌دهد.

موقعیت ما در قسمت مشتریان بسیار قویست. علاوه بر این ما محصولاتمان را (که شامل هر قطعه یدکی ساخت اروپا، آسیا و آمریکا است) به بخش‌های پربازده صنعتی در سراسر جهان(برای مثال: صنایع معدن، سیمان، فولاد، فن و شکر) می‌فروشیم. به منظور ارائه اطلاعات اولیه از شرکت ما و طیف محصولاتمان لطفاً به وب‌سایت ما در www.ssrdind.com نگاهی بیندازید.

هدف شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود، اطمینان از دسترسی به قطعات جهت سرویس و نگهداری و در زمان مورد نیاز است. ما امید داریم که این مدارک موردپسند شما قرار گیرد و شما را در مورد محصولات ما و همینطور برای همکاریهای آتی متقاعد کند.
اجازه دهید تا مهارتهای ما شما را به سوی موفقیت مشترک رهنمون شود.

محصولات ما:

All
ABB
BALLUFF
BAUMER HUBNER
EATON MOELLER