راجع به ما

شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود با چند دهه فعالیت بین‌المللی توانسته است تا قد و قوام گرفته و تامین‌کننده هر نوع از قطعات یدکی ماشین‌آلات و روغن‌آلات است بطوریکه اکسیری برای تمامی ماشین‌آلات سنگین پیجیده مورد استفاده در صنایع مختلف مثل صنعت فولاد، صنایع کشاورزی، صنعت معدن، صنعت تولید شکر، صنعت تولید کاغذ، صنعت نساجی، صنعت خودروسازی و ماشین‌آلاتی از قبیل سنگ شکن‌ها، دستگاه‌های جابجائی بار و مواد، ماشین‌آلات سنگین و وسایل انتقال خاک می‌باشد.

شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود نقش مهمی در دستیابی به قطعات مورد نیاز شما با یک قیمت بهینه بازی می‌کند. در حال حاضر صنایع هرچه بیشتر به سمت تمرکز سرمایه، جهت‌گیری برای تولید انبوه و تکنولوژی‌های پیچیده‌تر پیش می‌روند. خرابی در این مجتمع‌ها و ماشین‌آلات فوق‌العاده گران خواهد بود. مشاهده شده است که در بسیاری صنایع، عدم دسترسی به قطعات یدکی و هزینه تامین این قطعات یدکی بیش از ۵۰٪ کل هزینه سرویس و نگهداری در آن صنعت است. معادله پیچیده‌ای است که بخش نگهداری از عدم دسترسی به قطعات یدکی شکایت دارد تا از عهده تعهداتش برآید و بخش مالی از انباشته شدن قطعات یدکی در انبار و قفل شدن سرمایه‌ها در آنجا می‌نالد. این امر بیانگر نیاز به مدیریت واردات قطعات یدکی حیاتی در هر ارگانیسمی است.

دیدگاه ما:

دیدگاه ما حفظ موقعیتمان به عنوان پیشروترین شرکت جهانی تامین‌کننده قطعات یدکی و روغن‌آلات است. همانطور که قبلاً یادآوری کردیم، ما در شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود بی‌وقفه یک انبار قوی از میلیونها قطعه یدکی مختلف، تجهیزات جانبی و روغن‌الات برای همه انواع ماشین‌الات مورد استفاده درصنایع مختلف را نگهداری می‌کنیم.

ماموریت ما:

با بیش از دو دهه تامین قطعات، تجهیزات جانبی و روغن‌آلات برای کمپرسورهای هوا با تمامی برندهای موجود از از کشورهای مختلف با تضمین پایین‌ترین و رقابتی‌ترین قیمت و در سریع‌ترین زمان‌بندی، ما را پیشتاز در صنعت قطعات یدکی کرده است.

پشتیبانی از همه صنایع:

سشن در یک نگاه:

میراث ما: از دو دهه پیش ما به مشتریانمان خدمات‌رسانی می‌کنیم که آنها را در صنعت‌شان رقابتی، تولیدی و سودآور کرده است.

حضور جهانی: ما در حال حاضر در ۱۱ کشور و ۴ قاره خدمات ارائه می‌دهیم.

طیف محصولات: ما حجم زیادی طیف گسترده‌ای از قطعات یدکی و روغن‌آلات برای همه انواع ماشین‌آلات در صنایع گوناگون در اختیار داریم.

تعهد و سفارشات: ما همواره به مشتریانمان تهییج می‌کنیم تا برای سفارش خریدهایشان در مورد تهیه قطعات یدکی و روغن‌آلات مورد نیاز، با کارشناسان ما تماس بگیرند.

پشتیبانی موجودی انبار: ما یک موجودی انبار بسیار قوی داریم بطوریکه می‌توانیم نیازمندی‌های مشتریانمان و قطعات یدکی یا روغن‌آلات خریداری شده آنها را ظرف حداکثر ۷ روز در محل بدستشان برسانیم

چرا سشن بهترین گزینه برای مشتریان آینده‌نگر ماست:

یگانه مشکلی که مشتریان یا هر ارگانی با آن مواجه است در کنترل / مدیریت قطعات یدکی و شامل موارد زیر است:

اولا- یک عامل عدم قطعیت وجود دارد که مشخص نیست چه زمانی به قطعه نیاز است و تعداد مورد نیاز چقدر است. این موضوع بر اساس نمونه‌های خرابی اجزاء است که به خرابی خود آنها و یا دلایل دیگر برمی‌گردد، و این خرابی‌ها را نمیتوان دقیقاً پیش‌بینی کرد.

ثانیاً- قطعات یدکی به سادگی در بازار در دسترس نیستند، از آنجا که اقلامی نیستند که در بازار در گردش سریع باشند. سازندگان اصلی دستگاه‌ها مجبورند تا قطعات یدکی دستگاه‌هایشان را در اکثر موارد تامین کنند. با ورود مدل‌های جدید با ترکیب طراحی پیشرفته‌تر، مدل‌های قدیمی از دور خارج می‌شوند. لذا قطعات یدکی برای مدل‌های قدیمی براحتی در دسترس نیستند. بخصوص این امر بیشتر در مورد دستگاه‌های وارداتی است، چرا که تغییرات طراحی در کشورهای توسعه یافته سریع‌تر اتفاق می‌افتد.

ثالثاً- تعداد و تنوع قطعات یدکی بسیار زیاد است که کنترل دقیق آنها، کار را بیش از پیش خسته‌کننده می‌کند. برای مثال، تعداد قطعات مورد استفاده در یک صنعت مهندسی در مقیاس متوسط ممکن است به ۱۵،۰۰۰ عدد برسد و تعداد آنها در صنایع شیمیایی با مقیاس بزرگ ممکن است به ۱۰۰،۰۰۰ عدد برسد.رابعاً- تمایلی در صحنه خرید قطعات وجود دارد که بر اساس صحنه استفاده این قطعات یدکی است، و درخواست‌های قطعات یدکی بیشتر از میزان مورد نیاز آنهاست و انباشت قطعات یدکی اتفاق می‌افتد.

نهایتاً، نرخ مصرف قطعات یدکی برای بعضی بسیار بالاست و یرای بعضی بسیار پایین است. با در نظر گرفتن همه این موانع ذهنی، شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود در گذر چند دهه‌ای خود از این مشکلات، تامین باکیفیت‌ترین قطعات یدکی و روغن‌آلات را تضمین می‌کند که در اروپا، آمریکا، آسیا برای هر سیستمی در سراسر جهان ساخته شده است. امروزه، میزان بالای رضایت مشتریان ما از شرکت خصوصی مهندسی صنایع ‌سشن با مسئولیت محدود را پیشتاز و بازیگر قابل اعتمادی در تامین انواع قطعات یدکی و روغن‌آلات برای بخش‌های مختلف صنایع در سراسر دنیا کرده است.